Kariéra - volné pozice

Jsme rodinná firma s 30ti letou tradicí. Úspěšně zajišťujeme našim zákazníkům odborné poradenství, technické zázemí a kompletní servis v oblasti svařování. Specializujeme se na prodej svařovacích techniky a příslušenství, až po kompletní vybavení dílny.

Vysoká kvalita nabízeného zboží a maximální spokojenost zákazníků jsou základem naší firemní politiky.

Odborný prodejce v sortimentu svařovací techniky

Místo výkonu práce:

Sídlo firmy WELD PROFI s.r.o. – Veslařská 329/205, 637 00 Brno

Náplň práce:

  • Prodej a odborné poradenství v technickém oboru
  • Přímá komunikace se zákazníky, aktivní řešení jejich požadavků
  • Vyřizování telefonických či mailových objednávek
  • Obchodní administrativa v systému POHODA spojená s prodejem
  • Podílení se na každodenním chodu provozovny

Co očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání (strojírenského směru výhodou, ale ne podmínkou).
  • Dobré komunikační schopnosti, pozitivní přístup k obchodu a vstřícné jednání se zákazníkem.
  • Orientace v bohatém a zajímavém sortimentu v oboru svařování je vítanou výhodou, ale ne podmínkou, vše naučíme
  • Znalost práce na PC
  • Ochotu naučit se novým věcem a stát se profíkem v oboru

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou, pestrou a zodpovědnou práci, která Vás bude bavit a kde můžete rozvíjet své obchodní dovednosti
  • Prostor pro samostatné rozhodování
  • Podporu a ohodnocení vlastní iniciativy a kreativity
  • Dobře prodejný sortiment
  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Firemní telefon
  • Pravidelná produktová školení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Pracovní dobu Po-Pá
  • Nástup možný ihned

Máte o pozici zájem?

Pošlete svůj životopis na
kariera@weldprofi.cz

nebo zavolejte:

+420 777 765 344

Jsme autorizovaným distributorem, nebo přímým partnerem uvedených značek

WELD PROFI s. r. o.

Veslařská 205
Brno
637 00

IČ: 25542753
DIČ CZ25542753

Spisová značka: C 31997 vedená u Krajského soudu v Brně

Pondělí 7.00 - 16.00 hod
Úterý 7.00 - 16.00 hod
Středa 7.00 - 16.00 hod
Čtvrtek 7.00 - 16.00 hod
Pátek 7.00 - 16.00 hod

phone +420 543 243 843
phone +420 543 243 844
phone_android +420 777 765 342
local_post_office obchod@weldprofi.cz
E-SHOP