Historie firmy

Koncem roku 1992 vznikla v Brně na 14 metrech čtverečních soukromá firma, která byla počtem zaměstnanců malá, ale která se dokázala během několika málo let dostat svým ročním obratem mezi tzv. středně velké podniky. Jedním z hlavních důvodů růstu firmy byla snaha o zajištění vysoké odbornosti všech zaměstnanců a to nejen v oblasti svařování ale též individuální přístup k zákazníkovi. Ti mohli rovněž využít cenných zkušeností majitele firmy, který působil mnoho let jako technolog svařování.

WELD PROFI s.r.o. znamená zejména profesionální přístup k prodeji svářecích strojů, kompletního sortimentu přídavných materiálů, elektrod pro svařování nejen běžných ocelí, ale také nerezových materiálů, litiny, lehkých a barevných kovů.

Zvláštní skupinu představuje prodej autogenní techniky, tj. redukčních ventilů, svařovacích hořáků, ohřívacích hořáků a řezáků na dělení materiálů.

Nedílnou součástí našeho sortimentu je také brusivo, ochranné pracovní pomůcky, prodej ochranných plynů pro svařování, opravy a servis svařovacích strojů a autogenní techniky.

Součástí obchodování jsou také dodávky objednaného zboží. Firma disponuje vlastními dodávkovými vozy. Podle požadavku zákazníka dopravujeme zboží na místo určení, v Brně a okolí do 30 km zdarma, nebo využíváme služby smluvních přepravců působící v rámci celé ČR. Objednané zboží v celkové hodnotě nad 5000 bez DPH rozesíláme po celé ČR ZDARMA.